mc2courses kursy szkolenia edukacja

mc2courses to projekt, który powstał z połączenia pasji, wiedzy oraz zaangażowania ludzi związanych z szeroko pojętą branżą medyczną, szkoleniową i edukacyjną. Firma zajmuje się organizacją szkoleń dla osób pragnących zdobywać nowe kompetencje zawodowe, udoskonalać swój warsztat pracy oraz podążać za najnowszymi naukowymi trendami w swojej branży. Ideą przyświecającą działalności mc2courses jest zaproponowanie swoim słuchaczom edukacji na najwyższym poziomie, przekazanej przez wyjątkowych wykładowców, mówców czy liderów.

Przejdź do strony www
logo Dobra Diagnoza

Centrum Medyczne Garncarska Dobra Diagnoza

Jesteśmy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą medyczną. Oferujemy możliwość konsultacji z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, bariatrii (chirurgiczne leczenie otyłości), dermatologii, endokrynologii, ortopedii, reumatologii, fizjoterapii oraz osteopatii. Wykonujemy chirurgiczne zabiegi ambulatoryjne – chirurgię skóry oraz chirurgię piersi (wycinanie zmian skórnych, podskórnych oraz łagodnych guzów piersi). Gwarantujemy szybką diagnostykę. Wykonujemy dermatoskopię zmian skórnych, badania USG (piersi, tarczycy, jamy brzusznej, ślinianek, węzłów chłonnych, tkanek miękkich) oraz badania biopsyjne pod kontrolą USG (biopsja cienko i gruboigłowa). W ramach leczenia otyłości Nasze Centrum proponuje konsultacje bariatry, dietetyka oraz psychologa/psychodietetyka.

Przejdź do strony www
kamienna21 logo

Kamienna 21 Ginekologia i Położnictwo

Kamienna 21 Ginekologia i Położnictwo to nowoczesne centrum ginekologii, położnictwa i ginekologii estetycznej. Zespół tworzą krakowscy lekarze i diagności, jedni z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Specjalistyczna wiedza, wieloletnie doświadczenie i praktyka gwarantuje najwyższą jakość usług i zabiegów.

Przejdź do strony www

Uzdrowisko Ustroń

Uzdrowisko Ustroń to największy kompleks uzdrowiskowy w Europie. Specjalizuje się w nowoczesnej rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, ortopedycznej, onkologicznej i pulmonologicznej. Uzdrowisko Ustroń tworzy 5 obiektów noclegowych – Sanatoria i Hotel Wilga – oraz nowoczesna baza zabiegowa, czyli Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia oraz Medical & SPA.

Doświadczeni fizjoterapeucie i lekarze dbają o najlepszy dobór zabiegów fizjoterapeutycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Oferta zabiegów wzbogacana jest o kolejne propozycje, odpowiadające potrzebom gości Uzdrowiska Ustroń. Nową propozycją jest w tej chwili urorehabilitacja, czyli terapia wysiłkowego nietrzymania moczu. W bazie zabiegowej Medical & SPA można się także zrelaksować w gabinetach masażu, skorzystać z zbiegów antiaging oraz umówić się na trening personalny z doświadczonymi trenerami.

 

Przejdź do strony www
logo Albis

Albis

Misją firmy Albis jest dostarczaniem ginekologom prostych i pewnych rozwiązań, które mogą być użyte zamiast skomplikowanych procedur i być bardziej przyjazne dla pacjentek. To dla Pacjentek zostały stworzone tampony i pessary stosowane w nietrzymaniu moczu i wypadaniu narządu rodnego u kobiet. Ułatwiamy Pacjentkom codzienne funkcjonowanie..

 

Przejdź do strony www
ćwiczenia w ciąży i połogu

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży Aktywna mama 4 DVD

DVD z nagraniami treningów oraz materiałem edukacyjnym dla kobiet w ciąży i połogu.

Dwie wspaniałe fizjoterapeutki, trenerki personalne oraz instruktorki fitness z wieloletnim doświadczeniem – Joanna Kmieć-Nowakowska, właścicielka Circa Feminae – terapia dla kobiet oraz Kamila Kuźniar-Kosowska, właścicielka Rehafit – studio rehabilitacji, masażu i treningu personalnego, w odpowiedzi na potrzeby kobiet stworzyły autorski unikatowy program ćwiczeń dedykowany kobietom w ciąży oraz w połogu. Pozycja obowiązkowa w domowej filmotece każdej  Mamy 🙂

Przejdź do strony www