Centrum Medyczne Mednova

Centrum Medyczne Mednova to pierwszy we wschodniej części Krakowa ośrodek specjalizujący się w leczeniu bólu ortopedycznego i schorzeń narządów ruchu. Ideą przyświecającą działalności Centrum jest kompleksowa obsługa Pacjentów cierpiących na wszelkiego rodzaju bóle i dolegliwości uniemożliwiające swobodne funkcjonowanie w codziennym życiu.

Przejdź do strony www

KOVMED

NZOZ KOV-MED rozpoczął swoją działalność w 1988r. jako gabinet ginekologiczno-położniczy. Z czasem została zwiększona ilość gabinetów ginekologiczno-położniczych do 4 oraz rozszerzona działalność o ginekologię dziewczynek, gabinety ultrasonograficzne, gabinet urologiczny oraz chirurgii plastycznej. Ośrodek posiada też salę diagnostyczno-zabiegową. Dodatkowo NZOZ wyposażony jest w najwyższej klasy laser – Mona Lisa Touch. W 2018r. dodatkowo do zakresu usług dołączyła fizjoterapia kobiet.

Przejdź do strony www

mc2courses kursy szkolenia edukacja

mc2courses to projekt, który powstał z połączenia pasji, wiedzy oraz zaangażowania ludzi związanych z szeroko pojętą branżą medyczną, szkoleniową i edukacyjną. Firma zajmuje się organizacją szkoleń dla osób pragnących zdobywać nowe kompetencje zawodowe, udoskonalać swój warsztat pracy oraz podążać za najnowszymi naukowymi trendami w swojej branży. Ideą przyświecającą działalności mc2courses jest zaproponowanie swoim słuchaczom edukacji na najwyższym poziomie, przekazanej przez wyjątkowych wykładowców, mówców czy liderów.

Przejdź do strony www
logo mama foto

MamaFoto.pl

Usługi fotograficzne MamaFoto.pl

Dwie mamy, dwa aparaty, dwa różne spojrzenia na fotografię, dwie głowy pełne pomysłów. To brzmi jak sposób na niepowtarzalne zdjęcia w miłej atmosferze. Od 2012 roku specjalizujemy się w pracy z dziećmi choć nie boimy się również innych wyzwań. Zapraszamy na sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce, rodzinne, portretowe. Realizujemy reportaże z chrztów, komunii i ślubów. Zajmujemy się również projektowaniem fotoksiążek i fotoalbumów, nadając im niepowtarzalną formę np. książki z bajkami lub wierszami.

Przejdź do strony www